Δευτέρα 21 Οκτωβρίου 2013

Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟ.....

Η Ομάδα μας κατάφερε να πάρει την νίκη στο εκτός έδρας παιχνίδι, με την ομάδα του Παναμβρακικού. Προφανώς η ομάδα μας ήταν καλύτερη στη περισσότερη  διάρκεια του αγώνα, με ελάχιστα λάθη από τους παίκτες μας .
    Η Ομάδα μας βρέθηκε να χάνει με 1-0 . Η ανατροπή δεν άργησε να έρθει, με εκτελεστή του πρώτου τέρματος τον Κώστα Γκέκα ύστερα από εκτέλεση φάουλ έκανε το 1-1. Ο δεύτερος σκόρερ  ήταν ο Χρυσόστομος Αναγνωστόπουλος ο οποίος έκανε και την ανατροπή αφού πρωτίστως βρισκόμασταν πίσω στο σκορ και έτσι έγινε το 1-2, το οποίο ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.
   Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας συνέχισε με τον ίδιο ρυθμό, με αποτέλεσμα να βρεθεί ξανά  σε θέση βολής ο Κώστας Γκέκας και να σφραγίσει την Νίκη  για την ομάδα μας με 1-3 και να βάλει το κερασάκι στη τούρτα.... ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΡΟΥΜΕΛΗΣ – ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΝΤΑΟΥΛΑΣ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΣΑΜΑΡΑ

Αναχώρηση της αποστολής από το Αγρίνιο.

Ο Σκόρερ των δύο τερμάτων.

Τα αποδητήρια των  ομάδων.

Το ζέσταμα της ομάδας.

Ο πάγκος της ομάδας μας .

Η χρυσή Αλλαγή  με το γυαλί...
Ο Πολύπειρος της μπάλας Κώστας Ανδρώνης.

O επόμενος παίκτης της μελλοντικης ομάδας.

Οχι απλά Παράγοντας και προπονητής της ομάδας αλλα και το αφεντικό του αγώνα άλλωστε η εικονα τα λέει απο μόνη της....